הגן הפורח כל השנה

עיצוב גינה, בטון מוחלק, בומנייט, עיצוב דקורטיבי

בשנים האחרונות ניתן להבחין כיצד עיצוב גינה צובר תאוצה והופך להיות מרכזי. הגינה הפכה להיות המרכז של הבית ולמעשה המוקד למפגשים חברתיים בבית, מכאן הצורך להשקיע בגינה הפרטית ולהפוך אותה לשיא העיצוב ונגישה לכולם, כך שכל אחד שיכנס אליה, ירגיש בנוח ויוכל ליהנות מהעיצוב המרשים שהופך את הגינה למרהיבה ביותר.

עיצוב גינה באמצעות בטון בומנייט

הקמת גינה היא פרויקט מורכב, שדורש שיתוף פעולה של כמה גורמים מקצועיים, על מנת להעלות את השרטוטים על משטח העבודה ולהתחיל לגרום לפרויקט לרקום עור וגידים. עיצוב גינה הינו תהליך שנעשה בשלבים מאוד מרכזיים, אשר לבסוף יוצרים תוצאה סופית מאוד איכותית ומרשימה. אחד החומרים היותר אטרקטיביים בשנים האחרונות בכל הקשור לעיצוב והקמת גינות, הוא ללא ספק בטון מוחלק בומנייט שמונע את הצורך בריצוף הגינה ולמעשה הבטון המוחלק, משמש כמעין עיצוב דקורטיבי (ממש כמו בארמונות מלכותיים ברחבי העולם), ואין אחד שלא היה רוצה שהגינה שלו תהיה מלכותית ויוקרתית, ולהרגיש בתוכה כמו מלך ומלכה. הקמת גינה באמצעות בטון בומנייט, משדרג את הגינה פלאים והופך אותה לשיא העיצוב והפאר. בטון בומנייט הוא אבן מאוד ייחודית ומרשימה, אשר ניתן למעשה להטביע בתוכה דוגמאות ועיטורים שונים ,שהופכים את הבטון מסתם בטון משעמם ובנאלי לבטון ייחודי, עיצובי ויוקרתי שאין שני לו.

יתרונות השימוש בבטון בומנייט

השימוש בבטון בומנייט הולך וגובר בשנים האחרונות, במיוחד בשל העיצובים המרשימים שניתן להפיק באמצעותו אך לבטון בומנייט ישנם יתרונות נוספים אשר מבדילים אותו מחומרים אחרים והם:

  1. 1. עמידות – בטון בומנייט הינו חומר מאוד חזק ועמיד בפני סוגים שונים של מזגי אוויר ולו הקשים ביותר. גם לאחר שנים רבות, בטון בומנייט אינו משנה את צורתו ולא נפגעת איכותו ומדובר ביתרון גדול שהוא שומר על החיוניות שלו, ומכאן האפקטיביות בשימוש בו לצורך הקמת גינה אשר תהיה מושקעת מן היסוד החל משלב הבטון.
  1. 2. התקנה פשוטה – התעסקות עם בטון בומנייט היא מאוד קלה ולא מורכבת, אך עדיין יש לעשותה בשלבים שיבטיחו עבודה מקצועית אשר תישמר לאורך זמן. ראשית, יש ליצור משטח ישר וללא הבדלי גובה ולאחר מכן ליצוק את הבטון על גבי המשטח ולהתחיל לשטח אותו באמצעות מכשירים מתקדמים, עד לקבלת משטח ישר ודקורטיבי אשר יהפוך את הגינה ליוקרתית ומרהיבה. לבסוף כל שנותר הוא לחכות להתייבשות החומר וליהנות מהגינה.
  1. 3. עיצוב מגוון – לאחר התייבשות הבטון, ניתן לעצב אותו במגוון צבעים מרהיבים, אשר יוסיפו צבע וגוון מיוחד לגינה כך שייצור התאמה גבוהה לשאר הפריטים בגינה.
  2. 4. תחזוקה – אחד היתרונות המשמעותיים שיש בבטון בומנייט, טמון בעובדה שהוא מאפשר תחזוקה פשוטה. כך למשל במידה וישנם לכלוך וכתמים על גבי הבטון, כל שצריך לעשות הוא לעבור עליהם עם מטלית רטובה ולהסירם בקלות וללא כל מאמץ.

שתפו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
דילוג לתוכן